Jaarrooster

2021-2022

Basisscholing

Maandag
9.30-12.00 en/of 12.30-15.00 Modeltekenen en anatomie
Docent: Elvira Dik (1e sem) / Annelies Middel (2e sem)

Vakscholing 1

Woensdag
15.30-18.00 Anatomisch modeltekenen
Docent: Annelies Middel
19.00-21.30 Ruimtesuggestie
Docent: vacature

2e semester: Introductielessen Grafiek
9.30-12.00 / 12.30-15.00 Houtsnede, etsen, lithografie
Eline Brontsema, Reinder Homan, Marieke Keuken

Donderdag
9.30-12.00 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders
13.00-14.30 Kunstgeschiedenis
Docent: Ellen van der Vecht
15.30-18.00 Tekentechnieken
Docent: Elvira Dik

Vakscholing 2

Maandag
15.30-18.00 Materiaalkennis en fijnschilderen
Docent: Anuschka de Smidt
19.00-21.30 Gelaagd schilderen
Docent: Piet Sebens

Dinsdag
Eerste semester:
9.00-12.30 Modeltekenen en -schilderen
Docent: Dorine Kuiper
13.00-15.30 Compositie en expressie
Docent: Bas Nijenhuis

Tweede semester:
9:30-15:30
Eerste blok van 7,5×5 uren Bas Nijenhuis
Tweede blok van 7,5×5 uren achter elkaar Modelschilderen Svetlana Tartakovska
16.30-18.00 Kunstgeschiedenis
Docent: Ellen van der Vecht

Woensdag
Introductielessen Grafiek (inhaal, vrijwillig)
1e semester
9.30-12.00 / 12.30-15.00 Houtsnede, etsen, lithografie
Eline Brontsema, Reinder Homan, Marieke Keuken

Vakscholing 3

Donderdag
12.30-15.00 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders
16.00-17.30 Kunstbeschouwing
Docent: Bouk Wierda
18.30-21.00 Aquarel
Docent: Riny Bus

Vrijdag
9.30-12.30 Modelschilderen
Docent: Paul Boswijk
13.00-15.30 Kleurstudie
Docent: Keimpe van der Kooi

Week 9: Inhaalles Svetlana Tartakovska

Facultatieve lessen (gecombineerd met cursus)

1e semester
Maandag
15:30-18:00 Fijnschilderen
Docent: Esther Leuvenink

Woensdag
15:30-18:00 Grafische technieken (inhaal houtsnede en lithografie, 10 lessen)
Docenten: Eline Brontsema, Reinder Homan

Donderdag
09:30-12:00 Modeltekenen
Docent: Annelies Middel

2e semester
Maandag
15:30-18:00 Fijnschilderen
Docent: Esther Leuvenink

Woensdag
15:30-18:00 Grafische technieken
Docenten: Eline Brontsema, Reinder Homan, Marieke Keuken

Masterscholing

30 & 31 augustus 9.30-15.00: inhaalles Model, Boswijk (M1)

Keuzevakken:

1e semester
Dinsdag
13.30-16.00 Muurschilderen
Docent: Randolph Algera/ Jille van der Veen

16.00-18.30 Model in de ruimte
Docent: Joost Doornik

19.00-21.30 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders

Woensdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Peter Hartwig

Vrijdag
16.00-18.30/uitloop 19.00-21.30 Model
Docent: Rachel Dieraert

Zaterdag
Week 40 t/m 2, 9.30-12.00/12.30-15.00 Modelschilderen
Docent: Paul Boswijk

Week 36 t/m 39: 9.30-12.00/12.30-15.00 Plein air schilderen
Docent: Joost Doornik

Week 41: Projectweek, Masterles Piet Sebens

2e semester

Dinsdag
13.30-16.00 Portret in opdracht
Docent: Dorine Kuiper
16:30-19:00/uitloop 19:30-22:00 Dier & Mens: beweging, bouw en toegepaste anatomie
Docent: Robin Shillcock

Woensdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Stijn Rietman

Vrijdag
16.00-18.30/uitloop 19.00-21.30 Het Binnenste Buiten
Docent: Joyce Eijkhout

Zaterdag
Week 4 t/m 16, 9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Peter Hartwig

Week 19 t/m 22: 9.30-12.00/12.30-15.00 Plein air schilderen
Docent: Joost Doornik

Week 9: Open Dag , Masterles Sam Drukker

Week 17: Projectweek, Masterles (nader in te vullen)

Masterscholing 2, Beroepsvoorbereiding; Ondernemerschap in de kunst

(verplicht, vrijstelling mogelijk op grond van eerder verworven competenties)

Vrijdag 12.30-15.00 (schema in nader overleg)
Docent: Renate Coenraad