Jaarrooster

2020-2021

Basisscholing

Maandag
12.30-15.00
Modeltekenen en anatomie
Docent: Elvira Dik (1e sem) / Annelies Middel (2e sem)

Vakscholing 1

Woensdag
15.30-18.00 Anatomisch modeltekenen
Docent: Annelies Middel
19.00-21.30 Ruimtesuggestie
Docent: Tim Blaauw

Donderdag
9.30-12.00 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders
13.00-14.30 Kunstgeschiedenis
Docent: Ellen van der Vecht
15.30-18.00 Tekentechnieken
Docent: Elvira Dik

Introductielessen
Voor de introductielessen grafiek wordt de groep 1e jaars studenten in 3 subgroepen verdeeld, die ieder een rooster van 5 weken volgen.
Woensdag
2e semester
9.30-12.00 / 12.30-15.00 Grafiek
Siemen Dijkstra, Reinder Homan, Marieke Keuken

Vakscholing 2

Maandag
15.30-18.00 uur Materiaalkennis en fijnschilderen
Docent: Anuschka de Smidt
19.00-21.30
Gelaagd schilderen
Docent: Piet Sebens

Dinsdag
Eerste semester:
9.30-12.00 Modeltekenen en -schilderen
Docent: Dorine Kuiper
13.00-15.30 Compositie en expressie
Docent: Bas Nijenhuis
Tweede semester:
Eerste blok van 7,5×5 uren Bas Nijenhuis
Tweede blok van 7,5×5 uren achter elkaar Modelschilderen Svetlana Tartakovska
16.30-18.00
Kunstgeschiedenis Docent: Ellen van der Vecht

Vakscholing 3

Donderdag
12.30-15.00 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders
16.00-17.30 Kunstbeschouwing
Docent: Bouk Wierda
18.30-21.00 Aquarel
Docent: Riny Bus

Vrijdag
9.30-12.00 Modelschilderen
Docent: Paul Boswijk
13.00-15.30 Kleurstudie
Docent: Keimpe van der Kooi

Masterscholing

Keuzerooster:

1e semester
Dinsdag
13.30-16.00
Muurschilderen
Docent: Randolph Algera/ Jille van der Veen
Op locatie in Assen en soms theorielokaal
16.00-18.30 Model in de ruimte
Docent: Joost Doornik
19.00-21.30 Compositie en expressie
Docent: Xandra Donders

Woensdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Peter Hartwig

Vrijdag
16.00-18.30/uitloop 19.00-21.30 Model
Docent: Rachel Dieraert

Zaterdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Het binnenste buiten
Docent: Joyce Eijkhout

Week 37 t/m 41 (onder voorbehoud) zaterdag 9.30-15.00 Plein air schilderen
Docent: Joost Doornik

Week 43, Projectweek Masterles Henk Helmantel

2e semester

Dinsdag
13.30-16.00
Portret in opdracht (uitloop in nader overleg)
Docent: Dorine Kuiper
Eerste twee lessen theorielokaal Akh, daarna Pvs
16:30-19:00/uitloop 19:30-22:00 Vergelijkende anatomie
Docent: Robin Shillcock

Woensdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Stijn Rietman

Vrijdag
12.30-15.00 Model en Portret (PARADIJSVOGELSTRAAT)
Docent: Paul Boswijk
16.00-18.30/uitloop 19.00-21.30 Het Binnenste Buiten
Docent: Joyce Eijkhout

Zaterdag
9.30-12.00/uitloop 12.30-15.00 Schilderen
Docent: Peter Hartwig

Week 9, Open Dagen
Masterles Docent: Sam Drukker

Week 17, Projectweek
Masterles Piet Sebens

Week 19 t/m 22 (onder voorbehoud) zaterdag 9.30-15.00 Plein air schilderen
Docent: Joost Doornik

Masterscholing 2 Persoonlijk kunstondernemerschap
(verplicht, vrijstelling mogelijk op grond van eerder verworven competenties)

Vrijdag 12.30-15.30 (schema in nader overleg)
Beroepsvoorbereiding, Persoonlijk kunstondernemerschap
Docent: Renate Coenraad

Facultatieve lessen bovenbouw (gecombineerd met cursus)

1e semester
Maandag 15:30-18:00 Fijnschilderen
Docent: Esther Leuvenink
Donderdag 15:30-18:00 Modeltekenen
Docent: Annelies Middel

2e semester
Maandag 15:30-18:00 Fijnschilderen
Docent: Esther Leuvenink
Woensdag 15:30-18:00 Grafische technieken
Docenten: Siemen Dijkstra, Reinder Homan, Marieke Keuken

Voor vakscholing 1, 2 en 3:
Facultatieve lessen Model Paul Boswijk
Tweede semester vrijdagmiddag 16:00-18.30 Pvs