Docenten

Docent Kunstgeschiedenis: Ellen van der Vecht
Docent Kunstbeschouwing: Bouk Wierda
Docent Ondernemerschap in de kunst: Renate Coenraad

Websites docenten

Randolph Algera: art-decor.nl
Paul Boswijk: paulboswijk.com
Eline Brontsema: elinebrontsema.com
Riny Bus: rinybus.nl
Rachel Dieraert: racheldieraert.com
Elvira Dik: elviradik.nl
Xandra Donders: xandradonders.nl
Joost Doornik: joostdoornik.nl
Sam Drukker: samdrukker.com
Marcel Duran: marcelduran.nl
Joyce Eijkhout: joyceeijkhout.com
Peter Hartwig: peterhartwig.nl
Reinder Homan: reinderhoman.com
Arie Jekel: ariejekelart.nl
Marieke Keuken: mariekekeuken.nl
Keimpe van der Kooi: keimpevanderkooi.nl
Dorine Kuiper: dorinekuiper.nl
Esther Leuvenink: estherleuvenink.nl
Annelies Middel: anneliesmiddel.com
Bas Nijenhuis: basnijenhuis.com
Carolien van Olphen: carolienvanolphen.nl
Rein Pol: reinpol.nl
Stijn Rietman: stijnrietman.com
Piet Sebens: pietsebens.nl
Robin Shillcock: robin-shillcock.com
Anuschka de Smidt: anuschkadesmidt.com
Ulrich Suberg: ulrichsubergart.com
Svetlana Tartakovska: artist-view.nl/en/home-2
Jille van der Veen: helenenjille.nl