Agenda

Activiteiten

 

23 t/m 26 april Project Dale Chihuly

Academiebreed project voor studenten Vakscholing 1,2 en 3 n.a.v. de tentoonstelling in het Groninger Museum, gastdocent: Rein Pol
Vrijdag 26 april 15.00u Open Huis (Groninger Museum)
Locatie: Paradijsvogelstraat 16, Groningen


23 t/m 26 april Masterlessen Henk Helmantel

Voor studenten Masterscholing 1 en 2
Lesdagen van 9.30-15.00u
Donderdag 25 april 15.00u Open Huis
Locatie: Akerkhof 43-c, Groningen


17 t/m 19 juni Buitenschilderen Joost Doornik

Lesdagen van 10.00-15.00u
Kosten: € 260; minimaal 8 deelnemers
Aanmelden: admin@klassiekeacademie.nl
Locatie: Ruiterweg langs de Drentse Aa, Schipborg


24 t/m 28 juni Masterlessen Portret Ulrich Suberg

Lesdagen van 9.30-15.00u
Kosten: € 430; minimaal 8 en maximaal 12 deelnemers
Aanmelden: admin@klassiekeacademie.nl
Locatie: Paradijsvogelstraat 16, Groningen


1 t/m 5 juli Urban Sketching Cristiaan Afman

Lesdagen van 9.30-15.00u
Kosten: € 430; minimaal 8 en maximaal 16 deelnemers
Aanmelden: admin@klassiekeacademie.nl
Locatie: Akerkhof 43-c, Groningen

Vakanties

22 t/m 28 oktober
Herfstvakantie

24 december t/m 6 januari
Kerstvakantie

18 t/m 24 februari
Voorjaarsvakantie

29 april t/m 5 mei
Meivakantie

Exposities 

12 april t/m 19 mei
Expositie van actuele Chinese kunst in kader uitwisseling Nederland/China
Locatie: Frisian gallery en WTC, Leeuwarden
12 april t/m 2 juli
Locatie: St. Nicholas Kerk, Kampen
27 juni t/m 29 juli
Locatie: Pulchri, Den Haag

14 april t/m 9 juni
Expositie Siemen Dijkstra en Elysia Verhoeven
Locatie: Rosa Spier Huis, Laren

17 t/m 22 april
Stijn Rietman
Locatie: Galerie Mokum; stand 27, Amsterdam

t/m 5 mei
‘De kom en ik’, Piet Sebens
Locatie: Museum de Buitenplaats, Eelde

t/m 7 mei
Expositie ‘Pink'
Met alumni van de Klassieke Academie
Locatie: Galerie Paterswolde, Paterswolde

t/m 12 mei
Expositie ‘Bredevoort en de Tachtigjarige Oorlog’, Noorder Art
Marja Hens, Sieuwke Ronner, Jan de Boer, Mineke Gravers
Locatie: Koppelkerk, Bredevoort

t/m 12 mei
Expositie Mieke Heitling
Locatie: Galerie Het Raadhuis, Eenrum
14 april t/m 26 mei
Locatie: Galerie Mi, Bilthoven

t/m 13 mei
Salonopstelling AKKA
Locatie: Van Berensteyn, Veendam

t/m mei
Groepsexpositie grafici van ABK Minerva, met onder meer Siemen Dijkstra
Locatie: Grafisch Museum Groningen, Groningen

t/m 1 juli
Expositie Siemen Dijkstra en Elysia Verhoeven
Locatie: Wilhelmina Ziekenhuis, Assen

t/m 2 juni
Expositie Hans Parlevliet en Herman Tulp
Locatie: Galerie Wildevuur, Hooghalen

t/m 2 juni
Tentoonstelling ‘Spiegelingen’, Bettina van Haaren
Locatie: CODA Museum, Apeldoorn

23 juni t/m 14 juli
Eindexamententoonstelling Klassieke Academie
Locatie: Kunstlievend genootschap Pictura, Groningen

t/m 26 juni
Expositie ‘Aardse vogels dansen op hemelse muziek’
Peter Tholen, Cindy Sprokel en Koosje Zomer
Locatie: Kunsthuis De Woage, Hollandsscheveld

t/m 30 juni
Tentoonstelling ‘In dank aanvaard: Matthijs Röling’
Locatie: Drents Museum, Assen

t/m 30 juni
Tentoonstelling ‘Jan van Loon, schilderijen’
Locatie: Museum het Hannemahuis, Harlingen